Studio barber Krotoszyn – profesjonalny salon fryzjerstwa męskiego

O NAS

O nas

Studio Barber Krotoszyn to przyjazne miejsce do spotkań i relaksu, bez pośpiechu i nerwowego spoglądania na zegarek. Chcieliśmy stworzyć miejsce, którego sami do tej pory bezskutecznie poszukiwaliśmy w naszym mieście.
Tutaj nie próbujemy zasłonić braku umiejętności “barberową” otoczką. U nas pyszna kawa, dobra whisky i świetna muzyka są tylko dodatkiem, a nie zastępstwem fachowej usługi. To fakt, że staramy się zaimponować naszym Klientom. Dlatego mamy nasze własne wzory koszulek barberskich. Jednakże to arcyporządne fryzury są naszą wizytówką.
Chociaż, faktycznie, przywiązujemy wagę, aby miejsce w którym pracujemy inspirowało naszych Klientów do częstych powrotów. Ale nasz studio nie kręci się tylko dlatego, że to teraz modne.
Zapraszamy! Pamiętaj tylko, żeby najpierw  umówić się na wizytę.

W Studio Barber Krotoszyn budujemy atmosferę w której każdy zapracowany mężczyzna poczuje azyl – oderwie się od codzienności, obowiązków i kłopotów. Dlatego uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie do salonu swoich narzeczonych, małżonek i sympatii. W przeciwnym razie będą musiały nudzić się niemiłosiernie w poczekalni, grając w Playstation albo czytając którąś z książek o tematyce barbersko – fryzjerskiej, których nie braknie ma naszej półce. Drogie Panie, dzięki za zrozumienie!

Weronika

Szefowa - Professional Barber

Jakub

Professional Barber

Jagoda

Professional Barber

Nasi partnerzy