Studio barber Krotoszyn – profesjonalny salon fryzjerstwa męskiego

REZERWACJA

NOWOŚCI:

Woskowanie:

Specjalistyczna depilacja twardym woskiem. To usługa która wzbogaca wartości wizualne i estetyczne każdego faceta. Dzięki wysokiej klasy preparatom, oraz doświadczeniu braberów, zabieg jest bezpieczny.

Farbowanie/odsiwianie: 

Zabieg pokrywający siwe włosy brody lub głowy. Polega na aplikacji specjalnych preparatów , które w wyniku reakcji powodują uzyskanie pigmentu włosów prawie identycznych jak naturalne. Stosujemy najwyższej klasy preparaty, aby zabieg był jak najbardziej naturalny.

REGULAMIN

JEŚLI KLIENT NIE PRZYJDZIE NA UMÓWIONĄ WIZYTĘ… i nie da wcześniej znać, jest zobowiązany do zapłacenia 50% opłaty za wizytę na której nie był w ciągu 7 dni roboczych lub przelanie opłaty na konto bankowe firmy.
Jeśli ktoś odwoła wizytę , to NIC SIE NIE DZIEJE, my wiemy, że może komuś coś wypaść i nie jesteśmy źli. BEZ OBAW! Jesteśmy tylko ludźmi! Fajnie, że większość z Was, stara się dać znać wcześniej, nie czekając na przypominającego smsa, dziękujemy takim Klientom, bo ułatwia nam to zapisanie kogoś na jego miejsce, a tym samym nie tracimy do Was zaufania. Ale umówmy się, jeśli komuś 3 raz z rzędu umarła ciocia, albo 3 raz z rzędu był roztargniony i zapomniał pomimo przypomnienia sms, albo ma kaca i nie może wstać z łóżka, albo po prostu zaczyna traktować termin u fryzjera i nasz czas pracy mało poważnie…to wybaczcie, ale nie jest to dla nas żaden argument i dla takich osób właśnie skierowany jest ten regulamin.
Uwaga! Twoje miejsce trzymamy przez 5 min ! Po tym czasie, każdy z barberów ma prawo odmówić wykonania usługi! Oczywiście należy w tedy uregulować 50 % ceny za usługę. Peace!✌

DOKONUJĄC REZERWACJI AKCEPTUJESZ REGULAMIN